Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła

Wychowawczyni klasy II A Pani Monika Piasecka rozwija zainteresowania czytelnicze u uczniów swojej klasy. Mottem, które ma zachęcić uczniów do wspaniałej idei czytania książek jest: ,, Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa jaką sobie ludzkość wymyśliła." Hasło to widnieje na gazetce w klasie. A wspólne czytanie to jeszcze piękniejsza zabawa. W ramach rozwijania pasji czytelniczych gościła dziś w klasie Pani wicedyrektor Agnieszka Klimecka- Krawczyk, która przeczytała dzieciom fragment książki ,, Przyjaciele mogą wiele, czyli magia Leśnej Polany- Gang Słodziaków." Uczniowie pięknie słuchali opowieści z Leśnej Polany, wczuwając się w postacie z bajki i naśladując zachowania bohaterów. Każdy uczeń w nagrodę otrzymał zakładkę do książki i słodziaka, który ma przypominać o magii czytania. Zachęcamy wszystkich do czytania książek - a najbardziej do wspólnego czytania !!! Oto kilka zdjęć ze wspólnego czytania:
Data dodania: 2021-09-14